TOTALNI ŠOK: Sergej i Mitrović u NEVERICI!
Sergej Milinković savić, Foto: Power Sport Images / Shutterstock Editorial / Profimedia

nije dobro..

Ovo će želeti da što pre zaborave

Objavljeno: 00:48h

Al Hilal je savladao Al Ain 2:1 u okviru polufinala azijske Lige šampiona.

Ipak, taj rezultat nije bio dovoljan za prolazak dalje, sa obzirom da je ekipa Aleksandra Mitrovića i Sergeja Milinkovića Savića na prvom meču izgubila 4:2.

Al Hilal je poveo u 4. minutu meča, golom Nevesa koji je bio precizan sa bele tačke.

Sergej Milinković Savić u dresu Al Hilala
Sergej Milinković Savić u dresu Al Hilala foto: Power Sport Images / Shutterstock Editorial / Profimedia

Nakon samo osam minuta, Al Ain poravnava rezultat preko Erika.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo golova.

Samo što je počeo drugi deo igre, tačnije u 51. minutu, Al Hilal dolazi do novog vođstva zaslugom Al Davsarijem.

Do kraja utakmice je bilo još dosta šansi na obe strane za gol, koje nisu realizovane.

Aleksandar Mitrović nije igrao na ovom meču, jer nije bio 100 odsto spreman da pomogne ekipi, sa obzirom da se skoro oporavio od povrede.